Rodzinne wakacje z Termą Bania

Musisz przeczytać

Półmetek wakacji za pasem. Już po urlopie? A może ten rok wolisz spisać na straty i nie wyjeżdżać nigdzie? Czasem warto wyskoczyć choćby niedaleko, żeby się zresetować i odetchnąć od miejskiego zgiełku. Białka Tatrzańska położona jest zaledwie 100 km od Krakowa. Wystarczy krótka chwila, żeby zmienić krajobraz na górski, szpilki na buty trekkingowe, a garnitur na… kąpielówki! Bo Białka to nie tylko góry, ale też baseny termalne i prawdziwa wakacyjna, wodna zabawa.

Bezpieczne atrakcje na superwakacje
Latem Terma Bania powiększa się o gigantyczne wodne miasteczko na świeżym powietrzu. Strefa Letnia jest dostępna w cenie biletu do Strefy Zabawy (już od 39 zł) – na jednej wejściówce otrzymujemy maksimum aquaparkowych atrakcji – mnóstwo zjeżdżalni, rwącą rzekę, basen ze sztuczną falą, ślizg wodny… Do tego strefa kąpieli słonecznych i wspaniały widok na Tatry. Jeśli wolicie wypoczywać w ciszy, postawcie na Saunarium Termy Bania z pięknym ogrodem i basenem chłodzącym do pływania.

Czy w termach jest bezpiecznie?
Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego, który powołuje się na doniesienia WHO i CDC, COVID-19 nie jest chorobą wodozależną, a sam wirus SARS-CoV-2 jest podatny na liczne czynniki dezynfekcyjne. Takim czynnikiem jest także woda uzdatniana chlorem w dawkach standardowych przewidzianych dla basenów, która eliminuje wirusa. Nie było przypadków zakażenia tym wirusem poprzez wodę przeznaczoną do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości. Właśnie taka woda wypełnia niecki Termy Bania.

Procedury i zalecenia
Terma Bania zawsze najwyższą wagę przykładała do czystości i zachowania zasad higieny. Obecnie zostały wdrożone dodatkowe procedury sanitarne, które pozwalają Gościom cieszyć się basenami i saunami w bezpieczny sposób. Oprócz limitów osób korzystających jednocześnie z Termy, w obiekcie umieszczone są liczne stacje dezynfekcji, także do dezynfekcji leżaków. Wszystkie obszary wspólne są regularnie odkażane, a części gastronomiczne oraz szatnie, jak i cała Terma, dostosowane do wszelkich zaleceń i norm rządowych oraz GIS.

Rodzinna promocja
Specjalnie dla Gości z Małopolski, Terma Bania przygotowała promocję – 30% na bilety rodzinne. Promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku, tańsze bilety można otrzymać w kasie na hasło: WAKACJE 2020 za okazaniem dowodu zamieszkiwania w województwie małopolskim. Aktualne ceny biletów można sprawdzić na stronie internetowej Termy Bania.

Zapraszamy wszystkich na wakacyjny wypoczynek do Białki Tatrzańskiej.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca