Rolki, hulajnogi, BMX, deskorolki. Bezpłatne szkolenia dla młodzieży w krakowskich skateparkach

Można poprawić technikę, opanować podstawowe umiejętności, poznać zasady bezpieczeństwa. W ramach programu „Kraków w formie” magistrat zaprasza na szkolenia do miejskich skateparków. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci powyżej siedmiu lat i młodzieży. Organizatorzy zapewniają  uczestnikom bezpłatny sprzęt, który będzie dostępny na miejscu.

Szkolenia są okazją do spróbowania swoich sił w sportach wyczynowych, wykonywanych w skateparkach. Chętni mogą uczestniczyć w czterech rodzajach kursów: jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach wyczynowych. Zajęcia są złożone z części teoretycznej i praktycznej, wraz z wprowadzeniem w temat poruszania się po skateparku. Prowadzą je doświadczeni instruktorzy.

 – Zapewniamy uczestnikom sprzęt: rolki, rowery, hulajnogi oraz dodatki niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa: kaski, ochraniacze, nakolanniki. Poziom trudności kursu będzie dostosowany do danej grupy uczestników, na podstawie oceny instruktora – informuje urząd miasta. 

Szkolenia w skateparkach są bezpłatne i przeznaczone dla osób, które ukończyły siódmy rok życia. Liczba miejsc jest ograniczona do 10 (w każdej dyscyplinie). O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku niekorzystnej pogody (opady deszczu, burze) zajęcia odbędą się w innym czasie. Osoby zapisane będą o tym poinformowane. W razie zmiany terminu, wymagana będzie ponowna rejestracja na zajęcia.

Harmonogram zajęć i zapisy: 

(JS)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie