Ruszyły szczepienia w Tauron Arenie. Co warto wiedzieć, zanim udamy się do punktu?

Musisz przeczytać

W piątek w południe rozpoczął działalność punkt szczepień powszechnych w TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7. Będzie on czynny przez siedem dni w tygodniu w godz. od 8 do 20.

Stanowiska do szczepień będą zlokalizowane we foyer hali. Wejście do punktu, który będzie prowadziło Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych, będzie odbywać się przez wejście nr 1 (naprzeciw ul. Stanisława Lema).

„Prosimy o przychodzenie na szczepienie we wskazanym dniu, maksymalnie na 10-20 minut przed wyznaczoną godziną szczepienia, po wcześniejszej rejestracji. Nie ma konieczności przychodzenia z dużym wyprzedzeniem” – czytamy na oficjalnej stronie miasta, gdzie można znaleźć szczegóły rejestracji.

Przy wejściu do obiektu mierzona jest temperatura osób udających się na szczepienie. Po przekroczeniu drzwi należy podejść do stanowisk rejestracji usytuowanych naprzeciw wejścia. Tam odbywa się potwierdzenie zarejestrowania pacjenta w danym terminie i sprawdzenie dokumentów.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca