Studentki UJ stworzyły zbiórkę na zwierzaki ze schroniska KTOZ. Pomóż podopiecznym!

Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, prowadzonego przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami również potrzebują pomocy w czasie pandemii koronawirusa. Na ratunek ruszyły trzy studentki UJ, które postanowiły stworzyć zbiórkę. Miłośnicy zwierząt mogą nie tylko wpłacić datek, ale także dokonać wirtualnej adopcji. Środki zostaną przeznaczone na zakup karmy, leków i niezbędnych akcesoriów. 

– Pomóżmy tym, którzy sami o pomoc prosić nie mogą. Każda, nawet niewielka, suma to znacząca pomoc dla naszych pupili – apelują organizatorki. 

Każdy może wpłacić datki na stronie zbiórki. W celu wirtualnej adopcji należy skontaktować się ze schroniskiem poprzez adres mailowy – adopcje@schronisko.krakow.pl lub telefonicznie – 12 429 74 72. Wirtualna adopcja powinna trwać nie krócej niż trzy miesiące. W przypadku psa należy wpłacać 100 zł miesięcznie na konto schroniska. Jeżeli chce się wirtualnie przygarnąć kota, to wpłaty wynoszą 50 zł za miesiąc. Inne zwierzaki to koszt 20 zł. Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj

js

Najnowsze

Co w Krakowie