Targi w Krakowie: „Nasze wydarzenia są bezpieczne”

Organizatorzy targów wystosowali list otwarty do wystawców i zwiedzających imprezy targowe w Polsce. Wśród podpisujących dokument są także przedstawiciele spółki targi w Krakowie. Organizatorzy imprez targowych zapewniają, że ich wydarzenia są bezpieczne.

– Na dużej przestrzeni, zachowując wszelkie warunki chronienia zdrowia, z powodzeniem można zorganizować bezpieczne targi. Targi w Krakowie wdrożyły wszystkie wytyczne GIS, m.in. wprowadzenie sprzedaży biletów wstępu online, obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz zapewnienie możliwości zakupu maseczek na terenie obiektu targowego, czy też zainstalowanie odpowiedniej liczby pojemników z preparatem dezynfekującym przy wszystkich wejściach, w toaletach i innych ogólnodostępnych przestrzeniach – podkreśla Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie Sp. z o.o.

– Nie da się w dzisiejszym świecie mówić o rozwijaniu – a co dopiero odmrażaniu – gospodarki, bez targów. To właśnie one stymulują rozwój każdej dziedziny biznesu, tak nastawionego na rynek wewnętrzny jak i zewnętrzny, dają impulsy do rozwoju i pomagają wprowadzać innowacje. Bezpieczna wymiana informacji, kontaktów, bezpieczne miejsce sprzedaży towarów i usług oraz miejsce zdobywania wiedzy – to właśnie targi – twierdzi Grażyna Grabowska.

Tu znajdziecie pełną treść listu otwartego Polskiej Izby Przemysłu Targowego: List otwarty do wystawców

GS

Najnowsze

Co w Krakowie