„Te świnie przesiadują w knajpie, bo…”

– Jak nigdy brudasy nie przychodzili do BULLDOG BAR, tak teraz jak Angole odwołali loty do Krakowa ze względu na ŚDM te świnie przesiadują w knajpie (nic nie zamawiają i siedzą na smartfonach) bo mają zaj***sty widok na kościół! – napisał na swoim profilu na Facebooku właściciel krakowskiego lokalu. W sieci zawrzało.

Screen z Facebooka
Screen z Facebooka

O sprawie napisały ogólnopolskie media, między innymi portal natemat.pl. A profil restauracji zalała fala negatywnych komentarzy.

– Już nigdy tu nie przyjdę – piszą niektórzy użytkownicy. Inni masowo wystawiają knajpie jedną gwiazdę, co znacząco wpływa na ocenę lokalu. – Rasizm i ksenofobia bucha z tego miejsca, nie ma co wspierać takiego biznesu – napisała Asia. – Nie polecam, właściciel jest agresywnym rasistą, w trosce o własne bezpieczeństwo lepiej wybrać inne miejsce – dodała Krystyna. Maciej: – rasizm w ofercie za darmo.

Kilka godzin po publikacji, właściciel odniósł się do swojego poprzedniego wpisu. – Masakra .. Nie dość ze dbam o bezpieczeństwo pracowników to ktoś puścił mój screen w neta i wyzywa mnie od rasistów….
Taki mamy klimat 👍

Screen z Facebooka
Screen z Facebooka

A co Wy myślicie o argumentacji właściciela lokalu?

(rg)

Najnowsze

Co w Krakowie