Telewizja śniadaniowa w Play Kraków? Są plany poszerzenia ramówki

Musisz przeczytać

Telewizja Play Kraków przymierza się do rozszerzenia ramówki. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, oprócz wieczornych programów informacyjnych, kilka razy w tygodniu emitowane maja być poranne audycje o tematyce lifestylo, coś na wzór telewizji śniadaniowej.

Filip Szatanik, rzecznik spółki Kraków5020, której podlega platforma Play Kraków, przyznał, że prowadzone są analizy dotyczące rozwoju Play Kraków i poszerzenia ramówki. Mamy plany rozwojowe, ale jeszcze ich nie zdradzamy, jest na to za wcześnie – powiedział nam Filip Szatanik.

PLAY KRAKÓW to platforma multimedialna, na której można znakeźć najnowsze informacje z Krakowa, a także materiały VOD będące zapisem koncertów, widowisk, spektakli i spotkań z przedstawicielami świata kultury i sztuki. Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 na żywo emitowany program Play Kraków News, w którym dziennikarze omawiają najciekawsze tematy dotyczące mieszkańców miasta i osób, które je odwiedzają.

To dlatego Play Kraków zyskał miano telewizji. Drugiej telewizji, bo swoją ma także magistrat – to Telewizja Kraków. Przeciwnicy prezydenta krytykują go za obie telewizje. Tej drugiej zarzucają przede wszystkim to, że ma małą oglądalność, a dużo kosztuje.

(GS)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca