Turnau, Mleczko, Majchrowski, a raczej Kliczko, czyli najbardziej popularne krakowskie licytacje WOŚP

Musisz przeczytać

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już od jakiegoś czasu trwają licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na walkę z sepsą. Oto co cieszy się największą popularnością wśród krakowskich licytacji.

Niezwykły pobyt w Winnicy Turnau połączony z koncertem

Niezwykły pobyt w Winnicy Turnau połączony z koncertem
Obraz 1 z 10

Zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, będą mieli niepowtarzalną okazję do: - spotkania (obiadu) z Grzegorzem Turnauem w Winnicy Turnau (Baniewice, woj. zachodniopomorskie), połączonego ze zwiedzaniem winnicy i winiarni; - udziału w specjalnym koncercie Grzegorza Turnaua, podczas którego gościnnie wystąpi sanah w sali koncertowej Winnicy; - spędzenia nocy w domu gościnnym Winnicy. Ale cena to już 17,1 tys. złotych.

Na ogólnopolskiej aukcji WOŚP zdecydowanym liderem jest zaproszenie na mecz Igi Świątek na Roland Garros 2023, osobiste spotkanie i rakieta, którą wygrała Roland Garros i US Open 2022. Obecna cena to już 262,2 tys. złotych. Drugie miejsce – z kwotą 175,3 tys. zł – zajmuje weekend z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską w miejscu, które wybierze ta para. Trzecia najbardziej popularna pozycja to BMW e30 M3 DTM Sport Evo 2.5 Show Car (replica) – z obecną ceną 80,2 tys. zł. Czwarty jest spacer i obiad w Gdańsku z Donaldem Tuskiem, za co trzeba zapłacić już 52 137 złotych.

(GS) (fot. allegro – WOSP w Krakowie)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca