Uber Kraków – jak zacząć zarabiać?

Uber to aplikacja mobilna działająca na całym świecie. Łączy ona osoby poszukujące przejazdu w mieście oraz kierowców, którzy mogą im zaproponować transport.

W samej Polsce już ponad milion użytkowników cieszy się komfortem i łatwością przejazdu. Dodatkowym plusem jest fakt, że jego koszt można poznać z wyprzedzeniem – tak bowiem działa Uber.

Kraków jest jednym z miast, w którym można skorzystać z usług kierowców. Dla nich jest to możliwość znalezienia elastycznej i dobrze płatnej pracy.

Uber Kraków: możliwości współpracy

  • Współpraca bezpośrednia

Aby współpracować z Uberem w sposób bezpośredni należy mieć własny samochód oraz działalność gospodarczą. W takiej sytuacji wystarczy przedstawić wymagane dokumenty oraz spotkać się z przedstawicielem Ubera.

Po weryfikacji można zaczynać pracę jako kierowca. Z takiego rozwiązania skorzystał m.in. pan Emil z Łodzi, który łączy korzystanie z Ubera z prowadzeniem własnej kawiarni.

Przykład pana Emila pokazuje, że własny biznes i współpraca z Uberem to idealne połączenie
  • Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zakładać własnej działalności gospodarczej. Dzięki któremu nie traci się czasu na biurokrację. W ten sposób, mając własny samochód, można od razu zacząć jeździć!

Pan Tomasz z Warszawy na co dzień jest kierowcą autobusu – z Uberem jeździ po godzinach. Pośrednictwo inkubatora było dla niego idealnym rozwiązaniem!

Kierowca autobusu, który jeździ z Uberem - pan Tomasz zna miasto na wylot
Kierowca autobusu, który jeździ z Uberem – pan Tomasz zna miasto na wylot
  • Wypożyczenie samochodu

Brak samochodu nie wyklucza możliwości pracy jako kierowca współpracujący z Uber. Kraków jest miastem na przykładzie którego można przekonać się, że kierowcy korzystający z Uber są potrzebni.

Jeżeli masz prawo jazdy, to wystarczy, żeby dołączyć do naszych kierowców. Samochód możesz pożyczyć: od kolegi lub członka rodziny, albo skorzystać z wypożyczalni samochodów. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, wystarczy zrobić porównanie kosztów wypożyczenia auta i zysków, na jakie możesz liczyć pracując z Uberem.

Kierowcy korzystający z Uber, którzy pracują od 20 do 40 godzin w tygodniu osiągają przychód w wysokości do 4 800 złotych miesięcznie.

Dowiedz się więcej na uberzarabiaj.pl

* Zestawienie obrotów kierowców korzystających z aplikacji w miastach, w których dostępna jest aplikacja (z wyłączeniem Łodzi i Katowic, gdzie Uber wystartował miesiąc wcześniej) opracowane przez firmę badawczą Kantar MillwardBrown w maju 2016 r.

/artykuł sponsorowany/

Zobacz także