„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Ukradł trzy samochody w Krakowie w ciągu miesiąca. Wpadł po śledztwie policji

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

45-letni mieszkaniec powiatu wielickiego został zatrzymany przez policję. Wcześniej włamał się do kilku samochodów na terenie Krakowa.

Na przełomie roku 2020/21 na terenie miasta Krakowa doszło do kilku kradzieży samochodów: na Ruczaju (wówczas sprawca włamał się do pojazdu marki VW Golf), w okolicach jednego z krakowskich centrów handlowych (skąd skradziono Hondę CRX) oraz w Podgórzu.

„Samochody zostały porzucone po pewnym czasie w różnych częściach Krakowa lecz ogołocone były z przedmiotów należących do właścicieli” – czytamy w komunikacie komendy.

Kryminalni wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym przestępczym procederem. Do zatrzymania 45-latka doszło 2 lutego na terenie Krakowa. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleziono laptop i telefon komórkowy i inne rzeczy, które ukradł z pojazdów.

Kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży trzech samochodów i mienia o łącznej wartości około 29000 zł oraz paserstwo. 45-latek był już wcześniej karany za kradzieże z włamaniem, dlatego za działanie w warunkach recydywy grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 15.

(ko)

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca