W Orange Flex promocja! Pierwszy miesiąc za 1 zł

Szukasz atrakcyjnej oferty komórkowej bez zobowiązań? Wypróbuj Orange Flex – w promocji przez pierwszy miesiąc tylko za 1 zł. Sprawdź, jak to działa, kto może skorzystać i dlaczego warto wybrać innowacyjną sieć komórkową w aplikacji.

Jak skorzystać z promocji Orange Flex za 1 zł i kto może to zrobić?

Orange Flex ma promocję dla wszystkich nowych użytkowników, czyli takich, którzy nie korzystali wcześniej z usługi. Promocja jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność. Obowiązuje też bezterminowo – do odwołania.

Dzięki promocji każdy Plan Orange Flex masz za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Czyli za symboliczną złotówkę dostajesz nawet 100 GB internetu i dostęp do sieci 5G (sprawdź: https://flex.orange.pl/promocje/1m1).

Żeby skorzystać z promocji, wystarczy ściągnąć aplikację Orange Flex na telefon i aktywować dowolny Plan komórkowy, na nowym numerze lub na tym, który przenosisz z innej oferty. Następnie potwierdzasz tożsamość, wrzucając w apkę selfie i zdjęcie dokumentu. A potem już tylko wpisujesz kod promocyjny FLEX przed wyborem metody płatności.

Oferta Orange Flex – pierwszy miesiąc za 1 zł, a co dalej?

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji Orange Flex, śmiało wybierz najdroższy Plan z paczką 100 GB i dostępem do sieci 5G. Od drugiego miesiąca kosztuje on już wprawdzie 80 zł, ale w dowolnym momencie – także przed upływem okresu promocyjnego – możesz zmienić go w aplikacji na inny Plan. Do wyboru masz jeszcze 15 GB za 25 zł, 30 GB za 30 zł i 50 GB za 50 zł.

Nowa opłata zacznie obowiązywać od kolejnego miesiąca, ale przy zmianie na większy pakiet, limit gigabajtów rośnie od razu. Co więcej, w każdej chwili możesz też zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia. Orange Flex działa bowiem na zasadzie subskrypcji, czyli płacisz za miesiąc z góry, aż do momentu, gdy zrezygnujesz.

Orange Flex w pigułce – dlaczego warto?

Orange Flex to elastyczna oferta, w której zarządzanie dodatkowymi pakietami i usługami jest równie proste, co zmiana Planu. Po prostu włączasz je i wyłączasz w aplikacji – kiedy chcesz. Dodatkowe zalety Flexa to choćby:
• nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS i MMS w kraju i w roamingu w UE;
• korzystanie z mediów społecznościowych w kraju bez pomniejszania limitu GB;
• wygodne płatności (opłaty są pobierane automatycznie z konta, które zasilasz BLIKIEM lub z podpiętej karty płatnicznej);
• eSIM zamiast plastikowej karty SIM bez dodatkowych kosztów;
• dodatkowa karta SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł;
• możliwość dodania do 5 dodatkowych numerów do jednego konta w ramach Rodziny Flex;
• możliwość dzielenia się gigabajtami z innymi użytkownikami Flexa;
• e-faktura po każdej płatności (w ofercie dla firm).

Najnowsze

Co w Krakowie