W sieci pojawiło się nagranie z kolizji Jerzego Stuhra z motocyklistą

Na YouTubie pojawiło się video pokazujące kolizję Jerzego Stuhra z motocyklistą. Filmik opublikował „Fakt” i zatytułował go „Tak wygadał pijacki rajd Jerzego S.” Nagranie pochodzi z kamery umieszczonej na kasku poszkodowanego motocyklisty.

29 listopada 2022 roku znany aktor usłyszał zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu „w stężeniu 0,7 promila w wydychanym powietrzu”. Do zatrzymania aktora doszło do tego 17 października 2022 roku po tym, jak kierowanym autem potrącił motocyklistę. prokuratura nie postawiła mu zarzutu próby ucieczki z miejsca zdarzenia. śledczy uznali też, że nie był to wypadek. Osobną sprawę o wykroczenie – za spowodowanie kolizji (i ewentualnie za oddalenie się z miejsca zdarzenia) – będzie prowadzić policja.

Do kolizji doszło w poniedziałek, 17 października, około godz. 17. Na al. Mickiewicza w Krakowie, przy wyjeździe z ul. Reymonta mężczyzna jadący lexusem aktor potrącił motocyklistę. Nie zatrzymał się, potem tłumaczył, że jechał dalej, bo nie zauważył, iż potrącił motocyklistę. Samochód aktora uderzył motocyklistę w łokieć. Poszkodowany został zabrany do szpitala, ale później biegli ocenili, że nie doszło do takich urazów, by potrącenie potraktować jako wypadek..

(red)

21 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie