W sobotę z tego zjazdu z autostrady A4 lepiej nie korzystajcie

W sobotę, 3 grudnia 2022 roku, w godz. 8-18, na jednym ze zjazdów z autostrady A4 w Krakowie drogowcy będą prowadzić prace przy nawierzchni. Utrudnienia będą na łącznicy węzła Kraków – Bielany, wyprowadzającej ruch z kierunku Katowic w stronę centrum Krakowa.

Roboty drogowe były planowane w tym miejscu już wcześniej. – Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych (minusowe temperatury) nie wykonano w dniach 25-29.11.2022r. prac polegających na uszorstnieniu nawierzchni, na węźle Kraków Bielany łącznicy Katowice Kraków. W związku z tym prace te zaplanowano na  3.12.2022r. od godz. 8.00 do 18.00 – informuje Iwona Mikrut z krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W trakcie prac łącznica relacji Katowice Kraków będzie zwężona, z wprowadzaniem ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie. – Jeżeli wystąpią zatory na drogach doprowadzających do łącznicy, prace będą przerywane do momentu rozładowania zatorów – obiecuje Iwona Mikrut. – Nie będzie utrudnień na ciągu głównym autostrady A4 – zapewnia przedstawicielka GDDKiA.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie