Wesele w Krakowie – wybieramy najciekawsze miejsca

Jeżeli chcesz urządzić niezapomniane wesele, Kraków jest doskonałym miejscem. Przyjęcie weselne w mieście Smoka Wawelskiego będzie niezwykłym doświadczeniem dla Ciebie i Twoich bliskich. Dowiedz się jak wyglądają sale weselne w tym pięknym miejscu.

Przyjęcia weselne w grodzie Kraka

Wymarzone wesele to również dobranie odpowiedniej lokalizacji. 

Wesele w Krakowie daje możliwość na realizacje tego planu w jednym z najpiękniejszych miast Polski.

Zaskoczy Cię pozytywnie informacja, że sale weselne możesz odnaleźć w ścisłym centrum. Hotele udostępniające swoje przestrzenie na organizację uroczystości znajdują się między kamienicami starego miasta. Wpisują się w lokalny, historyczny klimat. Jednocześnie lokale weselne nie tracą na swojej elegancji.

Dom weselny to miejsce, w którym spędzicie większość dnia dlatego warto jest zadbać o to żeby poczuć się w nim dobrze. Udane przyjęcie weselne da radość wszystkim uczestniczącym w tym dniu. Zdecyduj, czy zaproszonych gości powitają eleganckie wnętrza, czy postawisz na rustykalne wesele.

Kraków to idealne miejsce na niezapomniane chwile. Restauracje weselne z widokiem na Wisłę? Pyszne jedzenie będzie serwowane Twoim gościom kiedy będą podziwiać zachodzące słońce nad królową polskich rzek.

Zdecyduj się na organizację wesela w miejscu gdzie stara historia łączy się z nowoczesnością.  Sale konferencyjne zamieniają się w salę weselną rodem z bajki. Sala weselna Kraków to przepis na idealny ślub z widokiem na Wawel!

Luksusowa sala weselna w otoczeniu zieleni

Kraków to nie jedynie centrum miasta, ale również piękne tereny zielone. 

Swoje wyjątkowe przyjęcie weselne możesz urządzić w otoczeniu drzew z dala od zgiełku rynku. Nie każdy lubi pośpiech miasta. Przyroda pozwoli Ci ukoić nerwy, nada spokojniejszego rytmu.

Domy weselne często zlokalizowane są na obrzeżu miasta. Otaczający Kopiec Kościuszki Las Wolski jest do tego świetnym miejscem. To wymarzone miejsce na magiczne wesele lub organizację ślubu cywilnego. 

Jeżeli interesuje Cię wyjątkowe miejsce na plenerowy ślub gdzie profesjonalna obsługa oraz piękne wnętrza stworzą niepowtarzalny klimat zdecyduj się na urządzenie wesela w jednym z krakowskich dworków lub folwarków. Wyśmienita kuchnia oraz nietuzinkowe miejsca noclegowe zapewnią Wam komfort podczas całego pobytu.

Pary młode coraz częściej przychylają się do organizacji wesel w stylu boho. Takie wesela cieszą się wyjątkowym klimatem podobnie jak wesela plenerowe. Nie potrzebna Ci będzie ogromna sala bankietowa w centrum Krakowa. Dzień ślubu możesz zorganizować w zacisznym miejscu, liczba gości nie musi być wielka żeby poczuć rodzinny klimat. Wyjątkową atmosferę zbudują najbliżsi. 

Twój wyjątkowy dzień zorganizuj w oparciu o niesamowity klimat miejsca w Krakowie. 

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie