Wiceprzewodniczący rady miasta przebywa na kwarantannie!

Michał Drewnicki (fot. Twitter)

To miały być niezapomniane wakacje i podróż poślubna, jednak turystyczne plany zostały pokrzyżowane przez koronawirusa. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Michał Drewnicki razem z żoną zmuszony jest odbycia kwarantanny domowej w gospodarstwie agroturystycznym blisko Suwałk i jeziora Wigry.

Radny PiS wyjechał w podróż poślubną z małżonką Małgorzatą Drewnicką – prezesem zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Niestety para musi odbyć domową kwarantannę. Drewnicy sami zgłosili się do sanepidu. Obecnie czekają na wynik testu. 

  • – Dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem, że w miejscu pracy w poprzedni czwartek miałem kontakt z osobą, u której wczoraj potwierdzono wirusa. Spędzamy ją w pokoju w gospodarstwie agroturystycznym blisko Suwałk i jeziora Wigry. Mamy szczęście, ludzie są tutaj bardzo życzliwi, wiedząc, że nie możemy opuszczać pokoju dostarczają nam jedzenie i wodę. Czujemy się dobrze, minął już tydzień od kontaktu i nie mamy żadnych objawów – napisał Michał Drewnicki na Facebooku. 

Tak, jesteśmy razem z żoną na kwarantannie. Dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem, że w miejscu pracy w poprzedni…

Opublikowany przez Michała Drewnickiego Czwartek, 13 sierpnia 2020

Koronawirus w Urzędzie Marszałkowskim! To dlatego wojewoda trafił na kwarantannę

Zobacz także