Wisła Kraków przegrała w sparingu z GKS-em Tychy 0-2.
Wisła wykorzystuje przerwę na reprezentację, by jak najlepiej przygotować się do drugiej części rundy. Sparing nie napawał jednak optymizmem, bo krakowianie przegrali 0-2.
Do przerwy spotkanie było wyrównane, a zespoły schodziły do szatni przy stanie 0-0. W 53. minucie do siatki Wisły trafił jednak Rumin, a drugą bramkę kwadrans później zdobył Dijaković.
Teraz przed piłkarzami Radosława Sobolewskiego jeszcze tydzień treningów, a w kolejny weekend podejmuję Chrobrego Głogów.
jk



