Wracają bezpłatne kontrole rowerów [miejsca, terminy]

W piątek,1 kwietnia 2022 roku, wracają miejskie kontrole rowerowe. Znane są terminy i miejsca, gdzie pojawią się mobilne punkty, w których każdy może sprawdzić stan techniczny swojego jednośladu.

We wskazanych terminach naprawdę możesz skorzystać z oferty Urzędu Miasta Krakowa realizowanej w ramach projektu unijnego Handshake. Zabierz swój rower na bezpłatną kontrolę i przekonaj się, czy jest on w pełni sprawny, a tym samym bezpieczny. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa, którzy chcą sprawdzić, czy ich jednoślady wymagają naprawy oraz jaki jest ich stan techniczny – zachęcają urzędnicy. Zastrzegają, że kontrola roweru nie jest usługą serwisową, więc o wszelkich usterkach posiadacz roweru zostanie jedynie poinformowany. – Błyskawiczne naprawy będą możliwe tylko w przypadku naprawdę drobnych awarii, takich jak np. regulacja hamulców lub siodełka, pompowanie opon, smarowanie łańcucha – informują przedstawiciele magistratu.

Kontrola będzie świadczona przez wykwalifikowanych serwisantów rowerowych w czterech lokalizacjach na terenie Krakowa. Szczegółowy harmonogram miejskich kontroli rowerowych znajduje się na umieszczonym poniżej plakacie.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie