Nie żyje 22-letni motocyklista. Zmarł w szpitalu w Krakowie

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Tropie. Motocyklistę z poważnymi obrażeniami przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie. Niestety – 22-latka nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla, do którego doszło w poniedziałek, 15 sierpnia 2021 roku w miejscowości Tropie. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.
16 sierpnia br. ok. godziny 19:20 w miejscowości Tropie doszło zderzenia dwóch pojazdów – samochodu osobowego marki Kia oraz motocykla marki Suzuki. – W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem 22-letni mieszkaniec Sądecczyzny z obrażeniami ciała został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krakowie. Niestety nie udało się uratować jego życia. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu – informują policjanci.

Na miejscu zderzenia pracowali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej Policji oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. – Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku – zapewniają policjanci.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie