Wzruszająca historia emeryta z Krakowa! Dziadek biznesu naprawia wycieraczki

Pan Andrzej ma 72 lata i naprawia wycieraczki! To niesamowita historia emeryta z Krakowa, który dorabia sobie w okolicach marketu przy ul. Mackiewicza.

W rejonie sklepu Auchan na Mackiewicza można spotkać pana Andrzeja, który jest na emeryturze, a kierowcom parkującym w okolicy oferuje naprawy wycieraczek w zamian za drobną zapłatę.

„Do swojego zajęcia podchodzi mega profesjonalnie. Wymierzył moje wycieraczki, dobrał właściwy rozmiar a następnie wymienił je na nowe. Cały czas mówił. O tym jak lokalni chuligani kiedyś go poturbowali na tym parkingu. O tym jak trudno teraz coś sprzedać, jak ludzie zamiast po prostu odmówić obrzucają go błotem i traktują jak naciągacza czy żebraka. A on chce uczciwie zarobić. Nie prosi o pieniądze, oferuje rzetelną usługę” – napisała jedna z czytelniczek fanpage’a Kobus, który opublikował posta o panu Andrzeju.

Okazuje się, że krakowianin spotyka się niekiedy z mało kulturalnymi zachowaniami, traktowany jest jako żebrak. A tymczasem jego klienci są naprawdę zadowoleni. Problem w tym, że nie ma ich wielu.

„Gotowe! Więc powoli odjeżdżam. Z auta już widzę jak Pan Andrzej zmierza wprost do sklepu ze swoim przewoźnym warsztatem. Z tego co mówił byłam jego pierwszą w tym dniu klientką. I zapewne jedyną, bo zapadał już zmrok. Pewnie chciał zdążyć na zakupy przed zamknięciem sklepu” – napisała internautka.

Jęsli będziecie w okolicy, możecie pomóc panu Andrzejowi!

4 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie