X LO będzie obchodziło jubileusz 70-lecia szkoły. Szkoła zaprasza wszystkich absolwentów

W tym roku 70-lecie istnienia obchodzi X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Uroczystości jubileuszowe odbędą się w październiku. Szkoła już teraz zaprasza wszystkich swoich absolwentów do udziału w tym wydarzeniu.

W czwartek, 12 października, w Auditorium Maximum UJ rozpocznie się uroczysta gala jubileuszowa z okazji 70-lecia X LO oraz 250-lecia powstania Komisji Edukacji Narodowej. Początek spotkania o godz. 11.00.

W piątek, 13 października, o godz. 14.00 w Bazylice św. Floriana odbędzie uroczysta msza w intencji społeczności szkolnej, a po niej – spotkanie uczniów, absolwentów i nauczycieli w murach szkoły przy ul. Zygmunta Wróblewskiego 8.

Dyrekcja X Liceum Ogólnokształcącego zaprasza wszystkich absolwentów do udziału w gali jubileuszowej oraz spotkaniach klasowych (organizowanych samodzielnie przez poszczególne klasy) w murach szkoły. Zachęca o zgłaszanie się do 15 września poprzez adres e-mail: jubileusz10lo@gmail.com. Organizatorzy proszą o podanie w przesłanej wiadomości imienia i nazwiska, a także roku ukończenia liceum.

Szczegółowy program uroczystości jubileuszowych pojawi się po wakacjach na stronie internetowej x-lokrakow.edupage.org.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie