XVI krakowska Noc Teatrów za nami. Rynek Podgórski zamienił się w wielką scenę

Musisz przeczytać

66 spektakle i przedsięwzięcia teatralne, w tym osiem przedstawień plenerowych, zaangażowanie 11 teatrów instytucjonalnych oraz kilkudziesięciu teatrów i grup nieinstytucjonalnych – w nocy z 17 na 18 czerwca cały Kraków stał się wielką sceną teatralną. A to za sprawą XVI edycji Nocy Teatrów

Noc Teatrów odbywa się w Krakowie od 2007 r. To przedsięwzięcie, podczas którego prezentowane są najciekawsze spektakle teatralne sezonu, a także odbywają spotkania z aktorami i ludźmi teatru, zwiedzanie teatralnych zakamarków niedostępnych na co dzień dla widzów oraz multimedialne prezentacje.

Przedstawienia w ramach tegorocznej XV Nocy Teatrów odbywały się zarówno w salach krakowskich teatrów, jak też w plenerze: na Rynku Głównym. Wielką sceną teatralną stał się m.in. Rynek Podgórski.

fot. Bogusław Świerzowski/krakow.pl

Noc Teatrów to jedna z odsłon krakowskich nocy ze sztuką i kultura miasta. Poza nadchodzącą Nocą Teatrów i zrealizowanymi już tegorocznymi edycjami Nocy Kin Studyjnych, Nocy Muzeów oraz Nocy Tańca, krakowianie i goście mogą wziąć udział także w Nocy Jazzu (15 lipca), Nocy „Cracovia Sacra” (14 i 15 sierpnia) oraz Nocy Poezji (8 października).

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca