Z Krakowa do Gdańska pieszo. Cel jest szczytny

Musisz przeczytać

Ewa, Kostek i Szymon postanowili, że przejdą Polskę od Krakowa do morza, żeby uzbierać środki na kosztowną rehabilitacje Dominika. Chłopak od 11 lat walczy z oparzeniami, których nabawił się w dzieciństwie. By zakończyć leczenie potrzeba jeszcze 300 tysięcy złotych i ta kwota jest celem wyprawy pod nazwą „Piechotą po zdrowie”.

Dominik Breksa, jako dziewięciolatek ucierpiał w pożarze. Obrażenia były bardzo poważne – ciało uległo w 35 proc. poparzeniom II i III stopnia. Od tamtej pory Dominik toczy nieustanną walkę z bólem. Przeszedł już 30 operacj, czekają go kolejne. Ich łączna suma to niemal 5 mln zł. By zakończyć leczenie potrzeba jeszcze 300 tysięcy złotych. Trójka ochotników z Krakowa zorganizowała akcję charytatywną, dzięki której zostaną zebrane środki na leczenie Dominika.

 – Dominik przeszedł 30 operacji, jednak fundusze ze zbiorki na siepomaga.pl kończą się. Chłopak ma szanse na normalne życie i dlatego postanowiliśmy mu pomóc przy okazji naszej wędrówki – mówią autorzy akcji. 

Trójka ochotników ma do pokonania ponad 650 km. Wyruszali dzisiaj rano ( 1 września) z centrum Krakowa. Do Gdyni dotrą 29 września. Cała trasa jest dostępna na wydarzeniu publicznym portalu Facebook pod linkiem umieszczonym poniżej: https://fb.me/e/1ftijR3wt

Poniżej zamieszczam link do zbiórki, w którym znajdziecie więcej informacji na temat historii Dominika. https://www.siepomaga.pl/ratujemydominika
 
Patrycja Bliska 
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca