Zabaw u nas na dobre – świętujemy kolejne urodziny Serenady!

Musisz przeczytać

Już 23 października Centrum Serenada zaprasza do wspólnego świętowania swoich czwartych urodzin. Niecodzienne atrakcje dla najmłodszych, przepyszne smakołyki. Równocześnie, przez cały dzień będzie trwała urodzinowa promocja, w której za zrobione zakupy do rozdania dla klientów Serenady jest aż 1004 prezenty. To i wiele więcej czeka 23 października w Centrum Serenada.

Niecodzienna atmosfera, liczne animacje i słodkości, a także szeroka oferta dla najmłodszych oraz 1004 prezentów za zakupy dla klientów! To wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą Serenadę w urodzinową sobotę. Centrum istnieje na mapie Krakowa już od trzech lat. Od tego czasu zachwyca szeroką ofertą handlową, atrakcyjną architekturą i licznymi wydarzeniami dla mieszkańców miasta. Teraz zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania!

Na gości Serenady czekać będzie również ponad 6 000 słodkich upominków, darmowa wata cukrowa  oraz pyszny popcorn. Dla dzieci przygotowaliśmy liczne animacje, malowanie buziek oraz spotkanie i zabawy z żabką!  Każdy kto odwiedzi tego dnia Centrum, będzie miał niepowtarzalną okazję świętować razem z nami!

W te urodziny to my rozdajemy prezenty! 

Równolegle przez cały dzień, trwać będzie specjalna akcja promocyjna, w której klienci Serenady będą mogli otrzymać prezenty za okazane paragony zakupowe. W puli upominków znajdą się opiekacze Sencor suszarki do włosów Rowenta czy słuchawki bluetooth. 1004 praktycznych upominków już czeka na swoich nowych właścicieli!  

Wszystkie atrakcje organizowane są z  zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa, w trosce o zdrowie klientów i pracowników.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca