Zatrzymanie obywatelskie w Krakowie. Kierowca był kompletnie pijany

Kierowca jechał wężykiem oraz hamował bez powodu. To skłoniło autorów nagranie do sprawdzenia kierowcy. Kierowca uważał, że zatrzymanie jest bezzasadne, choć ledwo trzymał się na nogach.

Na jednej z ulic Krakowa, doszło do obywatelskiego zatrzymania. Kierujący hondą wzbudził podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. Wszystko zostało udokumentowane na profilu „Stop Cham” na Youtube.

Na nagraniu udostępnionym przez profil „Stop Cham” widzimy osobówkę, która porusza się niemal całą szerokością jezdni. W pewnym momencie zjeżdża ona na pobocze i na szczęście dalej nie rusza. Dalszą jazdę kierującemu uniemożliwiło dwóch podróżujących za nim mężczyzn. Kierowca po wyjściu z samochodu decyduje się na rozmowę z mężczyznami i próbuje wrócić do samochodu, ale jeden z nich obezwładnia go czekając na przyjazd policji. Po chwili  pojawiają się mundurowi, którzy zatrzymują nietrzeźwego kierowcę, który jak się okazało we krwi miał  ponad dwa promile alkoholu.

Pod filmem w serwisie Youtube pojawiło się wiele komentarzy. Internauci dziękują mężczyznom, że zdołali zatrzymać pijanego kierowcę, który mógł wyrządzić wiele szkód na drodze.

Najnowsze

Co w Krakowie