Zderzenia samochodu osobowego z tramwajem na wysokości Centrum Handlowego Zakopianka

Na Zakopiance doszło do wypadku z udziałem tramwaju. Dwie osoby jadące samochodem zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu. Ruch w kierunku Zakopanego odbywa się jednym pasem.

Utrudnienia występują też na Zakopiance na wysokości Centrum Handlowego gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Ruch w kierunku Zakopanego odbywa się jednym pasem. Około godziny 11 udało się przywrócić ruch tramwajowy. 

fot. Małopolska Alarmowo 

W związku z podtopieniami spowodowanymi ulewnymi deszczami na kilku ulicach występują utrudnienia drogowe. Problemy z przejazdem są na ul. Prądnickiej pod wiaduktem oraz na skrzyżowaniach: ul. Półłanki z ul. Chriso Botewa, ul. Podmokłej z ul. Marcika, al. Pokoju z ul. Dąbską, ul. Turowicza z ul. Tischnera, a także na ul. Kosocickiej i ul. Śliwiaka.

Zalany wiadukt na ul. Prądnickiej. Autobusy zawracają, część kierowców jedzie chodnikiem (ZDJĘCIA)

Z powodu obfitych opadów deszczu odnotowano już ponad 30 interwencji na terenie całego miasta. Głównie dotyczą wypompowywania wody z zalanych jezdni, a także udrażniania przepustów przy ul. Udzieli i Kosiarzy.

Silne opady w Krakowie. Woda zalała drogi w Opatkowicach (ZDJĘCIA)

Najnowsze

Co w Krakowie