Wypadek śmiertelny. Motocyklista uderzył w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową i betonowe studzienki

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze po kolejnym wypadku śmiertelnym z udziałem motocyklisty. W niedzielę, 7 sierpnia 2022 roku, późnym wieczorem, kierujący jednośladem zginął w Żegiestowie.

W niedzielę, 7 sierpnia 2022 roku, ok. godziny 21:50 w miejscowości Żegiestów doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, kierując motocyklem marki Honda, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn stracił panowanie na motocyklem zjechał z drogi uderzając w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową, a następnie w betonowe studzienki telekomunikacyjne. W wyniku poniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

„Przez wiele godzin, na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku” – informuje małopolska policja.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie