Znani aktorzy przyjadą do Krakowa! Będziecie mogli ich zobaczyć!

Wojciech Wysocki, Jacek Lenartowicz, Marta Wierzbicka, Kasia Skrzynecka… to tylko niektóre nazwiska znanych gwiazd, które już niebawem przyjadą do Krakowa. Z jakiej okazji? A to dlatego, że przezabawna angielska farsa z górnej półki HIT SEZONU – ponownie w naszym mieście!

„Kiedy kota nie ma…” – to myszy harcują…. Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! Wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna  przewidywalna rzecz tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

„Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok….” – fragment recenzji krytyka teatralnego.

W ubiegłym roku w Kijów Centrum spektakl zobaczyło 1300 widzów ! I wszyscy byli zachwyceni.

Kiedy kota nie ma…”

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Obsada: Viola Arlak, Jacek Lenartowicz, Ania Gornostaj, Wojciech Wysocki, Ola Grzelak

Terminy:   Tylko jeden spektakl: 11.11.2016 r. godz.19.00

Miejsce:   Kijów Centrum, Kraków, al. Krasińskiego 34

Bilety:  od 90 do 110 zł

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora:
Edward Małek, tel.
506 55 39 37, mail: biuro@edma.art.pl, www.teatralne.info

Bilety indywidualne: kasa Kijów Centrum – od 15.06.2016 r,  oraz:  www.teatralne.info, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl

Zobacz także