Znęcał się nad swoją matką i onanizował na oczach małoletniej. Pewna kobieta powiedziała: „dość!”

Musisz przeczytać

Znęcał się nad matką i onanizował na oczach dziewczynki wracającej ze szkoły. Jej matka zawiadomiła jednak policję i 53-latek został tymczasowo aresztowany.

W połowie października w komisariacie w Słomnikach zjawiła się kobieta i zawiadomiła o kilkukrotnym obnażaniu się i onanizowaniu przez starszego mężczyznę na oczach jej małoletniej córki. Miało to miejsce na ulicy, w czasie gdy dziewczynka wracała ze szkoły podstawowej do domu. Policjanci szybko ustalili personalia sprawcy i zatrzymali go jeszcze tego samego dnia. To 53-latek z powiatu krakowskiego.

– Okazało się, że tydzień wcześniej ten sam mężczyzna został zatrzymany przez policjantów za znęcanie się nad członkiem swojej rodziny, do czego dochodziło od około 20 miesięcy. Wówczas, po przeprowadzeniu całej procedury i założeniu niebieskiej karty, sprawca usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad członkiem rodziny (za co grozi 5 lat pozbawienia wolności), a prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej – informuje policja.

Teraz, po zatrzymaniu 53-latka i ogłoszeniu mu zarzutów prezentowania małoletniej innej czynności seksualnej (za co grozi 3 lata pozbawienia wolności), sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 53-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca