Zniszczone drzwi do Teatru Barakah na krakowskim Kazimierzu [video]

Teatr Barakah publikuje zapis z monitoringu i prosi o kontakt z nim lub z policją osoby, które rozpoznają dwóch mężczyzn i kobietę z video.  Nagrana trójka wandali zniszczyła drzwi wejściowe do teatru przy ul. Paulińskiej 28, rozbiła gabloty i zerwała plakaty.

Zniszczono nam drzwi

TEATR BARAKAH | PAULIŃSKA 28 | KRAKÓWZniszczono nam drzwi wejściowe do Teatru, skrzynkę pocztową, wybito gabloty i zerwano plakaty ze spektakli "Inni ludzie" i "Nowa Rewia – Come back"… Brak cholera słów! Szukamy sprawców! Jeśli ktoś z Państwa coś / kogoś kojarzy, prosimy o kontakt z nami lub policją. Dziękujemy.

Posted by Teatr Barakah on Tuesday, August 9, 2022

„Zniszczono nam drzwi wejściowe do Teatru, skrzynkę pocztową, wybito gabloty i zerwano plakaty ze spektakli „Inni ludzie” i „Nowa Rewia – Come back”… Brak cholera słów! Szukamy sprawców! Jeśli ktoś z Państwa coś / kogoś kojarzy, prosimy o kontakt z nami lub policją. Dziękujemy.” – czytamy we wpisie na Facebooku Teatru Barakah.

Policja potwierdza zgłoszenie dewastacji. Straty wyceniono na ok. pięć tysięcy złotych . Sprawcom grozi nawet 5 lat więzienia.

2 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie