Kilkaset osób protestowało w Krakowie przeciwko noszeniu maseczek i wprowadzaniu innych obostrzeń z powodu epidemii koronawirusa. Uczestnicy manifestacji nie mieli maseczek na twarzy.

Manifestacja przeciwników noszenia maseczek i innych obostrzeń wprowadzanych z powodu epidemii koronawirusa rozpoczęła się na Rynku Głównym. Ale antycovidowcy i antymaseczkowcy przeszli potem pod Urząd Wojewódzki. Tam została złożona petycja z żądaniem wycofania się z wprowadzonych ograniczeń.
Wśród uczestników manifestacji rozdawano karty z napisem „Okaziciel tej karty nie podlega nakazowi noszenia maseczki”.

Manifestację w Krakowie zorganizował Kongres Nowej Prawicy.
(GS)



