Szybkie fakty

Kategoria Miasto
Data 21 lipca 2025
Czytanie ~1 min
Tematy bezpieczeństwo pacjentek, blok porodowy, ciąża
Miasto · 21 lipca 2025 · 1 min czytania

Szpital Uniwersytecki w Krakowie odnawia sale porodowe (ZDJĘCIA)

Autor: Jarosław Strzeboński Aktualizacja: 21.07.2025 Lokalizacja: Kraków

Szpital Uniwersytecki w Krakowie chwali się pierwszym etapem metamorfozy Bloku Porodowego – jedna z sal została właśnie gruntownie odnowiona, a prace trwają dalej.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie poinformował o zakończeniu pierwszego etapu modernizacji Bloku Porodowego. Jedna z sal porodowych przeszła gruntowną przemianę – zmieniono kolory, odświeżono detale i zadbano o to, by wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale też przytulne. Jak podkreśla placówka, celem było stworzenie przestrzeni, która wspiera komfort rodzących – zarówno fizyczny, jak i emocjonalny.

Zmiany realizowane są etapami, ale – jak zapewnia szpital – nie wpływają na bieżące funkcjonowanie bloku. Każde kolejne pomieszczenie będzie modernizowane z pełnym poszanowaniem prywatności i spokoju pacjentek.

Szpital już teraz zapowiada wrześniowe Dni Otwarte Bloku Porodowego. Do tego czasu przyszli rodzice mogą umawiać się na indywidualne wizyty pod numerem telefonu: 12 424 85 53.

fot. SU w Krakowie 

Reklama