Awaria automatów biletowych usunięta

W piątek rano doszło do awarii połączenia automatów biletowych z serwerem bazy danych, co uniemożliwiało zapisywanie na nośnikach biletów kupionych przez eKP oraz uprawnień Karty Krakowskiej. Informację o problemie podał krakowski magistrat.

W związku z usterką pasażerowie, którzy chcieli zapisać uprawnienia Karty Krakowskiej, mogli to zrobić jedynie w Punktach Obsługi Mieszkańca i Punktach Obsługi Pasażerów.

 – Trwa naprawa awarii połączenia automatów biletowych z serwerem bazy danych. W związku z tym, do czasu jej usunięcia, nie będzie możliwe zapisywanie w automatach biletów kupionych przez eKP oraz uprawnień Karty Krakowskiej. Pasażerowie, którzy chcą zapisać uprawnienia Karty Krakowskiej na nośnik, mogą to zrobić w Punkcie Obsługi Mieszkańca lub Punkcie Obsługi Pasażerów – przekazał Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie. 

Po godzinie 9 ZTP poinformował, że awaria została usunięta i system działa już prawidłowo.

 

Najnowsze

Co w Krakowie