Budda otworzył tor kartingowy na dachu galerii handlowej w Krakowie

Musisz przeczytać

Na dachu Galerii Bronowice działa tor kartingowy – Illegal Karting by Budda. Właścicielem nowatorskiego toru gokartowego jest Kamil Labudda, szerzej znany jako Budda. To nowe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa, ale też gratka dla miłośników rywalizacji. Za pobicie aktualnego rekordu trasy i utrzymanie go przez miesiąc można wygrać 10 tys. złotych.

– Od zawsze chciałem stworzyć miejsce, w którym będę mógł spotkać się ze swoimi widzami, gdzie przybijemy sobie pionę i wspólnie oddamy się naszej pasji, jaką jest motoryzacja. Moje marzenie ziściło się, a rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania – mówi Kamil Labudda, twórca Illegal Karting by Budda. – To najlepsza gokartowa miejscówka w Krakowie. Tylko tu można przejechać się nowoczesnymi i szybkimi pojazdami po terenie o powierzchni 3 000 m kw. i to na wysokości niemal 20 metrów – zachęca znany youtuber.

Czerwiec upłynie na torze pod znakiem sportowej rywalizacji. Wszystko za sprawą rzuconego przez Buddę wyzwania. Zasady konkurencji są proste, choć biorący w niej udział muszą wykazać się nie lada umiejętnościami! Zadanie to ustanowienie nowego rekordu toru Illegal Karting by Budda. Osoba, która uzyska najlepszy wynik miesiąca, zdobędzie 10 000 zł. Obecny rekord wynosi 29.842 s.

– Jest to miejsce, które zachwyci każdego fana kartingu, bez względu na wiek. Chętni mogą dokonać rezerwacji i zorganizować tu wszelkie imprezy okolicznościowe od urodzin, przez wieczory panieńskie i kawalerskie, po spotkania integracyjne – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Illegal Karting by Budda dysponuje 15 zaawansowanymi technicznie gokartami marki SODIKART, największego na świecie producenta tego typu pojazdów. Flotę tworzą m.in.: trzy rodzaje maszyn dostosowanych do wieku i potrzeb klientów, model osiągający prędkość nawet do 70 km/h czy dwa gokarty przeznaczone dla młodszych kierowców oraz do jazdy w parze, w tym rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia. Pojazdy wyposażone są w silniki firmy Honda. W przyszłości, po tuningu, „maskotką toru” ma zostać Nissan 200SX 13.

Kamil Labudda – właściciel toru gokartowego w Galerii Bronowice, szerzej znany jako Budda – prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów (Budda.TV) motoryzacyjnych w Polsce, który subskrybuje 615 tys. osób. Zamieszczone przez niego w serwisie filmy wyświetlono już niemal 77 mln razy. Twórca aktywnie działa także poza platformą YouTube. Jego debiutancka płyta „Rozdaje karty” w pierwszym tygodniu po premierze uplasowała się na 3. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów, ustępując miejsca jedynie Taco Hemingwayowi.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca