Fernando Santos nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski. Wiele wskazuje, że może zastąpić go Michał Probierz.
Za Portugalczykiem nikt płakać nie będzie. Santos zdobywał tylko 1,5 punktu na mecz i zostawia Polskę dopiero na czwartym miejscu w grupie eliminacyjnej do Euro 2024.
Teraz Polski Związek Piłki Nożnej szuka jego zastępcy, a wszystkie tropy prowadzą do Michała Probierza. Były trener Cracovii to bliski znajomy Cezarego Kuleszy, prezesa PZPN. Do tego prowadzi teraz polską młodzieżówkę, więc byłoby to rozwiązanie uzasadnione ekonomicznie.
Probierz jest również znany z bezkompromisowości, co według niektórych, jest teraz bardzo potrzebne polskiej piłce.
Nowego selekcjoner mamy poznać w przyszłym tygodniu.



