Do Angel Stradom mogą wprowadzać się właściciele mieszkań

Inwestycja Angel Stradom otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Już prawie połowa nabywców mieszkań odebrała klucze do swoich lokali. Niebawem nowi właściciele zamieszkają w apartamentach mieszczących się u zbiegu ulic Stradomskiej i Dietla. Jeszcze dwa ze 135 apartamentów czekają na nabywców.

Luksusowy apartamentowiec usytuowany jest na granicy Starego Miasta i żydowskiego Kazimierza. „Stał się częścią jednej z najbardziej popularnych, pełnej kontrastów, wielokulturowej części Krakowa. Wyróżnia go wyrafinowany minimalizm, czyste linie oraz eleganckie wykończenie, do którego wykorzystano najwyższej jakości materiały” – zachwala budynek inwestor.

„Już w lobby z wewnętrznym ogrodem mieszkańcy będą mogli odciąć się od tętniącego życiem miasta i delektować się ciszą. Soczyście zielone przestrzenie, które działają jak naturalny filtr powietrza w połączeniu z naturalnymi materiałami: drewnem i kamieniem tworzą niepowtarzalną, pełną spokoju i harmonii atmosferę. W apartamentach zachowana została równowaga między intymnością a otwarciem na otaczającą przestrzeń” – wylicza inwestor.

W budynku jest całodobowa recepcja, ochrona i monitoring. Dla lokatorów przewidziano udogodnienia takie jak usługi typu room service czy concierge. Miłośnicy relaksu dodatkowo będą mieli możliwość uzyskania członkostwa w ekskluzywnym, dzielonym z hotelem Stradom House klubie wellness-spa Sól.

Projekt powstał przy współpracy z Ranni Ziss Architects, londyńskim Studio Blacksheep oraz krakowskim DDJM. – Podczas pandemii przewartościowaliśmy nasze potrzeby i coraz bardziej cenimy sobie dostęp do zieleni, dlatego na terenie inwestycji zostało zasadzonych 40 dużych drzew oraz ponad 10 000 roślin. Angel Stradom łączy w sobie najlepszą lokalizację z bezpośrednim otoczeniem natury, dlatego ta inwestycja jest dla naszych klientów tak wyjątkowa – mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group w Krakowie.

Mieszkańcy wraz z kluczami otrzymają dostęp do innowacyjnej platformy MyTower, służącej do kompleksowego zarządzania nieruchomościami, płatności i kontroli budżetu, budowania relacji z sąsiadami oraz komunikacji z zarządcą i dostawcami usług.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie