Comarch Cracovia pokonała na wyjeździe Unię, a na wygraną w Oświęcimiu kibice „Pasów” czekali blisko dwa lata!
Pierwsza tercja była jeszcze wyrównana, ale w drugiej goście przyspieszyli i wbili aż trzy bramki.
Unia rzuciła się do odrabiania strat, ale zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, po czym do siatki jeszcze raz trafili przyjezdni.
– 728 dni czekali hokeiści Pasów na zwycięstwo w Oświęcimiu. To już jednak historia. […] Gratulacje drużyno! – pisze oficjalna strona krakowian.
Cracovia zajmuje w tabeli szóste miejsce, Unia jest trzecia.
jk



