Kiełbaski ze słynnej nyski pod Halą Targową za darmo dla medyków

Musisz przeczytać

Codziennie w ramach akcji „Dobrowóz” na medyków czeka 200 darmowych kiełbasek. Gdzie? W słynnej nysce przy Hali Targowej.

Do 3 stycznia od godz. 16:00 do godz. 3:00 na medyków czeka tam 200 ciepłych kiełbasek.

Screen Facebook miasta Krakowa

„Do 03.01.2021 (z wyjątkiem 24.12.2020 oraz 31.12.2020) w godzinach od 16:00 do 03:00 w nocy najsłynniejsza Niebieska Nyska w Polsce przemieni się w „Dobrowóz”. Każdy, kto choć raz zjadł kiełbaski u sympatycznych Panów z Niebieskiej Nyski, zawsze tam wraca. Jest w tym miejscu coś wyjątkowego co sprawia, że właśnie tam, niezależnie od późnej pory są kolejki, a co ważne zawsze wszyscy są dla siebie serdeczni. To miejsce ma po prostu „dobrą” energię, dlatego w tym świąteczno-noworocznym czasie Niebieska Nyska przeistoczy się w „Dobrowóz”. Będzie to miejsce, gdzie każdy Ratownik Medyczny będzie mógł liczyć na coś ciepłego i pysznego do zjedzenia. Wiemy, że to niewiele w porównaniu to tego co Oni na co dzień robią dla nas, ale choć w tak symbolicznym geście ciepłego posiłku chcielibyśmy się im odwdzięczyć i podziękować” – informuje Fundacja Novis Plus.

Darmowy poczęstunek dla medyków pod Halą Targową!Codziennie w ramach akcji Dobrowóz do 3 stycznia od 16:00 do 3:00…

Posted by Kraków PL on Tuesday, December 29, 2020

Każdy może włączyć się do tej akcji „Jeśli i Ty chcesz podziękować Ratownikom Medycznym, wpadnij pod Halę Targową, zrób sobie zdjęcie w specjalnie do tego przeznaczonej „fotoramie” i umieść na Instagramie oraz Facebooku dodając #dobrowóz #novisplus #dobrowraca i oznacz Fundację Novis Plus. Dobro bowiem to takie małe uczynki, gesty i słowo „dziękuję” – zachęca fundacja.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca