Kino samochodowe w Krakowie! Już za tydzień pierwszy seans. Sprzedaż biletów od poniedziałku

commons.wikimedia.org

Od czwartku 21 maja na parkingu vipowskim przy stadionie Wisły Kraków ruszy kino samochodowe. Na początek – „Sala samobójców. Hejter”.

O uruchomieniu kina samochodowego w Krakowie mówi się już od kilku tygodni. Ale dopiero poluzowanie ograniczeń od najbliższego poniedziałku pozwala te plany wcielić w życie. Kino pod chmurką w Krakowie ruszy za tydzień – w czwartek 21 maja. Będzie na parkingu vipowskim przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Opłata za jedno miejsce parkingowe to 40 złotych. Sprzedaż biletów rusza w poniedziałek 18 maja o godz. 12:00 na portalu eventim. Liczba miejsc, ze względów bezpieczeństwa, jest ograniczona do 60.

Od czwartku 21 maja do niedzieli 24 maja codziennie o 21.00 na parkingu przed stadionem Wisły Kraków wyświetlane będą filmy. Filmowy maraton otworzy „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy. W piątek lżejsze kino – „Planeta singli 3”. W sobotę kino samochodowe zaproponuje widzom „Psy 3. W imię zasad” Władysława Pasikowskiego. A w niedzielę – „Mayday”, dzieło Sama Akiny. 

Wkrótce organizatorzy kina samochodowego w Krakowie przedstawią jego repertuar na kolejne tygodnie.

krakow.pl

„Obejrzeliśmy już niemal wszystkie seriale na platformach vod, nowości kinowe dzięki wirtualnym salom oraz dokumenty udostępniane bezpłatnie, nadszedł czas, by w towarzystwie najbliższych zobaczyć nowości filmowe pod gołym niebem. Z efektami, dobrą muzyką i nocnym klimatem. Bezpiecznie, z zachowaniem odstępu, siedząc w swoich samochodach. Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Zarząd Infrastruktury Sportowej zapraszają na parking vipowski przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w czwartek o godz. 21.00. Zaczynamy od Sali samobójców. Hejter. Gotowi? Zapinajcie pasy i podjeżdżajcie!” – informuje Urząd Miasta Krakowa.

Więcej na – https://www.krakow.pl/

GS

Zobacz także