Kolejna placówka PZU Zdrowie już działa w Krakowie

Siedem poradni specjalistycznych, 20 gabinetów lekarskich, najnowocześniejszy sprzęt medyczny i blisko stu lekarzy specjalistów – to wszystko oferuje otwarta właśnie przy ulicy Niskiej 2 w Krakowie kolejna placówka PZU Zdrowie. Mogą z niej korzystać nie tylko posiadacze pakietu PZU Zdrowie – lekarze przyjmują także pacjentów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Andrzej Jaworski, prezes PZU Zdrowie, zapowiada kolejne placówki tej sieci w naszym mieście.

– W placówce przy ulicy Niskiej 2 mamy 20 gabinetów, z których mogą korzystać zarówno nasi pacjenci posiadający pakiet PZU Zdrowie, jak i pacjenci przyjmowani w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia – podkreśla Agnieszka Sak-Ciężadło, dyrektor Regionu Kraków sieci PZU Zdrowie. Mamy tutaj bardzo szeroki zakres poradni – zaczynając od lekarza rodzinnego, przez pierwszych w placówce PZU Życie w Krakowie pediatrów, mamy poradnię dermatologiczną, reumatologiczną, laryngologiczną, okulistyczną, ginekologiczną, kardiologiczną. Mamy pełną diagnostykę USG, z możliwością wykonania echa serca – wylicza Agnieszka Sak-Ciężadło. Jak dodaje, placówka przy ul. Niskiej świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i zaangażowaniu całego personelu medycznego. – Mamy zapewnionych blisko 100 lekarzy specjalistów, którzy przyjmują w budynku przy ulicy Niskiej i którzy chętnie dołączają do zgranego zespołu naszych pracowników – mówi dyrektor Sak-Ciężadło. – Cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów, a ci, którzy skorzystali z naszych usług, chętnie do nas wracają – zapewnia przedstawicielka PZU Zdrowie.

Przychodnia zdrowia przy ulicy Niskiej 2 to czwarta, własna placówka PZU Zdrowie w Krakowie. – Nie ostatnia – obiecuje Andrzej Jaworski, prezes PZU Zdrowie. – Mocna stawiamy na Kraków. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych dwóch lat będzie tu jeszcze kilka naszych placówek. Gdybyśmy mieli lepsze możliwości lokalowe, to znacznie przyspieszylibyśmy rozwój naszej sieci, ale w rozwijającym się Krakowie nie jest łatwo znaleźć kilkaset metrów kwadratowych w dobrej lokalizacji – tłumaczy prezes Jaworski. I zapewnia, że w kolejnym roku PZU Zdowie chce otworzyć w Krakowie przynajmniej jedną nową placówkę, może uda się dwie, plany dla całej Polski zakładają otwarcie kilkunastu nowych przychodni PZU Zdrowie.

Placówka przy ul. Niskiej 2 działa od około miesiąca. W tym tygodniu odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie przychodni, która wprawdzie ma służyć przede wszystkim mieszkańcom północnej części Krakowa, ale może z niej korzystać każdy potrzebujący porady lekarskiej.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska
Zakres usług:
•Konsultacje specjalistyczne dla dorosłych i dzieci
•Szczepienia dorosłych i dzieci
•Opieka lekarzy POZ (dorosłych i dzieci) i specjalistów w ramach NFZ
•Badania z zakresu USG, EKG, SOCT i wideodermatoskopii
•Diagnostyka laboratoryjna
•Badania z zakresu USG, badanie dopplerowskie, SOCT i wideodermatoskopii
•EKG oraz Holter RR
•Audiometria, spirometria
•Drobne zabiegi chirurgiczne oraz dermatologiczne (w tym krioterapia i elektrokoagulacja)

Udogodnienia:
Budynek jest doskonale skomunikowany z każdą częścią miasta ze względu na sąsiadujący obok przystanek SKA PKP Łobzów.
Do nowej placówki można dojechać również komunikacją miejską:
•autobusem: 102, 130, 144, 194;
•SKA – Szybką Koleją Aglomeracyjną (przystanek PKP Łobzów).

(red) (fot. Andrey Rafael/KRKnews)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie