Koronawirus w The Voice of Poland. Faworyt z Krakowa nie wystąpi w finale

Musisz przeczytać

„Michał Matuszewski z powodu zarażenia koronawirusem nie mógł wziąć́ udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka. Zgodnie z regulaminem do programu wróciła Martyna Zygadło, która jako ostatnia odpadała z Drużyny Uli na etapie NOKAUT” – czytamy na Facebooku programu.

Jak twierdzą autorzy The Voice of Poland, krakowianin był jednym z faworytów do zwycięstwa 11. edycji programu. „Już podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy zaśpiewał utwór „Zacznij od Bacha” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, był uznawany za lidera w walce o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce jedenastej edycji „The Voice of Poland” – czytamy na stronie programu.

Michał Matuszewski z powodu zarażenia koronawirusem nie mógł wziąć udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka. 💔…

Posted by The Voice of Poland TVP on Thursday, November 12, 2020

Michał Matuszewski wychował się w Bieszczadach. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie pracuje jako muzykoterapeuta w Domu Pomocy Społecznej i prowadzi zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Zgodnie z regulaminem do programu wróciła osoba z drużyny Urszuli Dudziak, która jako ostatnia odpadała w etapie Nokaut. Na miejsce Michała została przywrócona 17-latka z Woźnik pod Częstochową – Martyna Zygadło.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca