Po kilkunastu dniach przerwy, lodowisko Cracovii jest już gotowe na przyjmowanie rywali.
– Lodowisko im. Adama „Rocha” Kowalskiego przeszło pozytywnie weryfikację i zostało dopuszczone do rozgrywek – poinformował klub.
Z powodu m.in. złych oznaczeń oraz zniszczenia pleksi, Cracovia przegrała walkowerem z Energę Toruń, a także musiała przenieść mecze. Teraz już jednak wraca do swojej hali.
– Najbliższy mecz przeciwko GKS Tychy odbędzie się zgodnie z planem – podaje klub.
jk



