Luzowanie obostrzeń. Dzieci będą mogły iść na basen? Pomysł ma też wicepremier z Krakowa

Musisz przeczytać

„Niektórzy ministrowie proponują, by już na czas majówki zezwolić Polakom na szersze uprawianie sportu” – ustalili dziennikarze RMF FM.

„Po weekendzie majowym będzie możliwe otwarcie sportu w pomieszczaniach zamkniętych dla dzieci i młodzieży. Wszystko wskazuje na to, że młodzi będą mogli już za kilka dni pójść na basen, zajęcia taneczne, gimnastyczne lub tenis” – czytamy w serwisie stacji.

Z kolei wicepremier Jarosław Gowin zaproponował podczas debaty z prezydentem Andrzejem Dudą, by w odpowiednim reżimie sanitarnym od 4 maja w pełni otworzyć handel detaliczny, ogródki przy obiektach gastronomicznych, 50% miejsc w hotelach, kluby fitness i inne usługi

Przypomnijmy, że w środę odbędzie się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, na którym zapadną ostateczne decyzje w sprawie odmrażania gospodarki.

W ubiegłym tygodniu Adam Niedzielski, minister zdrowia zapowiedział, że powstanie plan odmrażania gospodarki, zwłaszcza hoteli i restauracji. Mają też zapaść decyzje na temat organizacji wesel czy komunii.

(ko)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca