Mapa krakowskiej gastronomii. Tam znajdziesz lokale i ich oferty z jedzeniem

Musisz przeczytać

Mapa krakowskiej gastronomii to serwis uruchomiony kilka dni przez Urząd Miasta Krakowa. Dzięki niemu można łatwo znaleźć lokalnych przedsiębiorców branży gastronomicznej, by zamówić u nich jedzenie. Mapa cieszy się coraz większą popularnością.

Mapa krakowskiej gastronomii przyciąga coraz więcej mieszkańców i przedsiębiorców chcących zaznaczyć swoją obecność na mapie lub skorzystać z oferty lokali gastronomicznych dostępnej w serwisie. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Krakowa chętnie odwiedzają stronę, dzięki której mogą wesprzeć lokalne podmioty oferujące przysmaki wywodzące się z całego świata – twierdzą urzędnicy. Dowodzą tego statystyki dotyczące wejść na serwis.

Fot. krakow.pl

Inicjatywa stworzenia mapy dla krakowskiej gastronomii to hybrydowa forma wsparcia, którą łączy pomoc dla lokali gastronomicznych oraz dla mieszkańców, którzy chcą skorzystać z usług restauratorów blisko miejsca zamieszkania. – W obecnej sytuacji widzimy potrzebę wzajemnego wspierania się i solidaryzowania czego może być wybór smacznego jedzenia z dostawą lub na wynos – tłumaczą swój pomysł miejscy urzędnicy.

Informacje znajdujące się na mapie są w pełni bezpłatne i dostępne dla każdego. Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić krótką ankietę, gdzie należy podać podstawowe informacje o swojej działalności (nazwa, adres, dane kontaktowe), a także informacje o ofercie lokalu, formach płatności i dostawy. W celu zapoznania się z tymi informacjami, należy kliknąć w środek symbolu oznaczającego lokalizację interesującego Cię podmiotu oraz poczekać na podświetlenie.

Miasto na bieżąco aktualizuje bazę podmiotów serwisu na podstawie napływających zgłoszeń.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca