Masz kartę Tesco Clubcard? Niedługo już z niej nie skorzystasz! Co z bonami?

Tesco na dobre wyprowadza się z Polski. Sklepy tej sieci zmieniają szyldy, a teraz firma zmienia regulamin korzystania z programu lojalnościowego Tesco Clubcard. Punkty uprawniające do zniżek i kuponów będzie można zbierać tylko do 18 kwietnia, a z kuponów rabatowych i zniżek będzie można korzystać jednie do końca czerwca. Jeśli ktoś w tym terminie nie wykorzysta swoich punktów, przepadną bezpowrotnie.

Regularnie robisz zakupy w sklepach Tesco? To dla ciebie ważna informacja dotycząca programu lojalnościowego Tesco Clubcard. To informacja o jego całkowitym zakończeniu za niespełna trzy miesiące.

Na stronie internetowej tej sieci handlowej pojawił się komunikat o zmianie regulaminu programu lojalnościowego Tesco Clubcard. Oto najważniejsze zmiany i terminy:
Do 18 kwietnia 2021 roku można zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego Tesco Clubcard.
Do 31 maja 2021 roku Tesco wyśle do wszystkich posiadaczy karty Tesco Clubcard, którzy mają zebrane co najmniej 300 punktów, wyciąg z konta klienta i bony do wykorzystania.
Do 30 czerwca 2021 roku będzie można wykorzystać bony na zakupy. Potem stracą one ważność.
Do 31 lipca 2021 roku Tesco usunie dane osobowe wszystkich swoich klientów. Można poprosić o wcześniejsze usunięcie tych danych.

(GS)

Najnowsze

Co w Krakowie