Ostro! Cracovia wypowiada wojnę troglodytom! Ale czy na pewno wie, co robi?

Cracovia zdecydowała się na operację na żywym organizmie, ale nie ma się co dziwić, bo pasożyt zżerający klub rozrasta się coraz bardziej i osiągnął już monstrualne rozmiary.

Takich kroków nie podjął jeszcze żaden kub w Polsce. A mianowicie – Cracovia wydała komunikat, który streścimy w jednym zdaniu: albo kupisz sobie karnet na rundę wiosenną, albo na żywo przy Kałuży nie obejrzysz żadnego meczu, bo bilety jednorazowe nie będą sprzedawane.

To efekt ostrzelania sektora Wisły środkami pirotechnicznymi podczas ostatnich derbów. Przypomnijmy, że troglodyci identyfikujący się z Cracovią pod szmatą schowali coś przypominającego rakietnicę, wymierzyli ją w sektor Wisły i zaczęli regularny ostrzał gości.

Troglodyci! Wsadzić to bydło do rakietnic i wystrzelić na Madagaskar! [wideo]

Teraz doszło do spotkania ważnych ludzi z policji, prokuratury, straży miejskiej, wojewody, Ekstraklasy i Cracovii, którzy uradzili, że czas na radykalne posunięcie, które ma wyciąć nowotwór, który i tak jest już wielkości pięści.

Tyle, że tym samym Cracovia sporo ryzykuje – od protestów troglodytów i ich kolegów (czyli w sumie też troglodytów) aż po stadion świecący pustkami. Już teraz, gdy drużyna grała słabiej, z frekwencją było bardzo przeciętnie, a jak będzie wyglądał stadion, gdy zostaną wpuszczeni na niego tylko tzw. karnetowcy?

Optymista założy, że teraz wszyscy rzucą się do kas po abonamenty, ale to nie w tym kraju, i na pewno nie przy Kałuży. W życie wejdzie raczej pesymistyczny scenariusz, czyli walka o utrzymanie tylko przy najwierniejszych fanach.

Można też zakładać, że ten ruch to krzyk rozpaczy. Prokuratura wnioskowała bowiem o całkowite zamknięcie obiektu, więc Cracovia tylko wyprzedziła jej krok i tym samym ocaliła mecze dla najwierniejszych.

A co o tym myślą kibice? Jeden z nich napisał do nas zwięźle. To raczej nie ten z troglodytów, ale jego zdanie bezmózgi pewnie też podzielą. A więc skwitował wszystko krótkim: „O ja jeb…ę”.

dn

zdjęcie tytułowe / fot. KRKnews

Bestialski atak troglodytów z Cracovii. Ta sprawa ma drugie dno!

 

Najnowsze

Co w Krakowie