Pędził lamborghini po drodze S7. Miał na liczniku prawie 260 km/h [video]

Musisz przeczytać

Kierowca lamborghini pędził drogą ekspresową S7 prawie 260 km/h. Szaleńczą jazdę przerwała mu policyjna grupa SPEED.

W piątek (26 sierpnia 2022 roku) na trasie S7 Widoma – Szczepanowice (powiat krakowski) policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie kontrolowali prędkość nieoznakowanym radiowozem, wyposażonym w wideorejestrator. W pewnym momencie zauważyli jadące z dużą prędkością lamborghini. Zmierzyli jego prędkość i okazało się, że kierowca tego pojazdu przekroczył limit o 139,7 km/h, pędząc 259,7 km/h. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 km/h.

Kierowca lamborghini pędził prawie 260 km/h. Szaleńczą jazdę przerwała grupa SPEEDW piątek (26 sierpnia br.) na trasie S-7 Widoma – Szczepanowice (powiat krakowski) policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie kontrolując prędkość nieoznakowanym radiowozem, wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli jadące z dużą prędkością lamborghini. Natychmiast zmierzyli jego prędkość i okazało się, że kierowca tego pojazdu przekroczył limit o 139,7 km/h, pędząc 259,7 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 km/h. Pirat drogowy natychmiast został przez stróżów prawa zatrzymany do kontroli drogowej. Kierowcę lamborghini, którym okazał się, 45-letni mieszkaniec Miechowa mundurowi ukarali mandatem karnym w wysokości 2500 złotych i 10 punktami karnymi.Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie stosują się do ograniczeń prędkości, stanowią ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie rygorystycznie kontrolują przestrzeganie przepisów na drogach powiatu krakowskiego, a piratów drogowych traktują zgodnie z zasadą „zero tolerancji”, nakładając na nich wysokie mandaty.

Posted by Małopolska Policja on Tuesday, August 30, 2022

Pirat drogowy został przez stróżów prawa zatrzymany do kontroli drogowej. Kierowcę lamborghini, którym okazał się, 45-letni mieszkaniec Miechowa, mundurowi ukarali mandatem karnym w wysokości 2500 złotych i 10 punktami karnymi.

– Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie stosują się do ograniczeń prędkości, stanowią ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie rygorystycznie kontrolują przestrzeganie przepisów na drogach powiatu krakowskiego, a piratów drogowych traktują zgodnie z zasadą „zero tolerancji”, nakładając na nich wysokie mandaty podkreślają policjanci.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca