Szybkie fakty

Kategoria Najnowsze
Data 25 września 2023
Czytanie ~1 min
Najnowsze · 25 września 2023 · 1 min czytania

Piłkarze w dużym niebezpieczeństwie. Prezes Wisły opublikował nagranie

Autor: Michał Lop Aktualizacja: 25.09.2023 Lokalizacja: Kraków

Wisła Kraków pokonała Motor Lublin 4-1, ale podczas meczu było bardzo nerwowo, a momentami nawet niebezpiecznie.

O tym, że będzie to spotkanie podwyższonego ryzyka wiedziano już przed meczem, a przebieg potyczki tylko to potwierdził.

Kibice niemal cały czas wyzywali piłkarzy Wisły, a momentami równie ostro było na boisku. Piłkarze nie szczędzili sobie razów, a kulminacja nastąpił w samej końcówce.

Gdy Goku wykorzystał rzut karny na 4-1, na murawie rozpoczęła się przepychanka, a z trybun zaczęły lecieć różne przedmioty. Okazuje się, że były to butelki i to niektóre wypełnione płynem, więc rzucone z wysokości trybun mogły wyrządzić sporą krzywdę.

Całą sytuację pokazuje nagranie udostępnione przez Jarosława Królewskiego, prezesa Wisły.

Dzięki wygranej Wisła awansowała na 10. miejsce w tabeli.

Reklama