Przemyślenia kurator oświaty Barbary Nowak na Wszystkich Świętych. Zaskoczeni?

Czy zbliżający się dzień Wszystkich Świętych kojarzy się komuś ze zmianą płci, ekologią i aborcją? Małopolska Kurator oświaty Barabra Nowak i taka okazję wykorzystuje do przedstawienia własnych poglądów. Jak zwykle jej wpis na Twitterze spotkał się z żywą reakcją ponad tysiąca internautów.

„Niedługo Święto Wszystkich Świętych. Zaprośmy ich do domów, na polskie ulice. Niech oczyszczą je z niewoli ekologizmów, haseł mordowania najsłabszych, demoralizowania ludzi. Wyrzućmy do kosza bzdury o klimacie, eksperymenty z płciami. Wolność, a nie niewola jest nam dana od Boga” – wpis tej treści kurator oświaty w Krakowie Barba Nowak zamieściła w niedzielę, 30 października 2022 roku. Oto tylko niektóre z komentarzy internautów…

„Dziady mamy odprawić?”

„Ekologizmów? Bzdury o klimacie? Eksperymenty z płciami? Nawet w tym ostatnim się pani myli – wolności nikt nam nie da, jeśli sami jej sobie nie weźmiemy lub nie wywalczymy.”

„Bzdury o ekologizmie i klimacie? I to mówi kuratorka oświaty? Skandal! Od nas dzisiaj zależy, jaką planetę zostawimy naszym dzieciom. Pani najwyraźniej ma to w swojej świętej rzyci. Oburzające.”

„Pani Barbaro czy myśli Pani zanim coś napisze? „bzdury o klimacie„? Wie Pani czym się może skończyć brak wody na świecie i inne kataklizmy ? – migracjami i wojną o wodę. Wie Pani co to smog i choroby odsmogowe- astmy, rozedmy, zapalenia i nowotwory? Co Pani pisze w ogóle za bzdury?”

„Baśka Tobie się ktoś na konto włamał czy ty tak sama z siebie te głupoty piszesz? Świętych nie wołaj- nie przyjdę!! Ty chociaż wiesz skąd te dwa święte dni pochodzą? Jak będziesz szła na cmentarz to futra nie zakładaj bo zmiana klimatu i na termometrze 22 stopnie ale plus.”

„Bzudry o klimacie” – kuratorka oświaty, która neguje naukę…

Całą dyskusję można prześledzić na Twitterze Barbary Nowak…

(red)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie