Radny chce zablokować koncert Rogera Watersa w Tauron Arenie Kraków

Musisz przeczytać

W środę mamy sesję Rady Miasta Krakowa i będę rozmawiał z prezydentem i radnymi, aby to zablokować – zapowiada radny Łukasz Wantuch. – Takie wydarzenie to byłby wstyd dla naszego miasta. Niech zaśpiewa w Moskwie – dodaje radny Przyjaznego Krakowa.

21 i 22 kwietnia 2023 r. w Tauron Arenie Kraków wystąpi Roger Waters, jeden z liderów zespołu Pink Floyd. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 16 września 2022 r. Koncert muzyka uważanego za zwolennika Putina budzi ogromne kontrowersje. Wielu fanów muzyki uważa, że Roger Waters nie powinien mieć zgody na występy w Polsce.

„Roger Waters, jawny poplecznik Putina, chce zagrać w Tauron Arenie w Krakowie. W środę mamy sesję Rady Miasta Krakowa i będę rozmawiał z prezydentem i radnymi, aby to zablokować. Takie wydarzenie to byłby wstyd dla naszego miasta. Niech zaśpiewa w Moskwie” – to jeden z najnowszych wpisów w mediach społecznościowych radnego Łukasz Wantucha.

Roger Waters, jawny poplecznik Putina, chce zagrać w Tauron Arenie w Krakowie. W środę mamy sesję Rady Miasta Krakowa i…

Posted by Łukasz Wantuch on Friday, September 9, 2022

W Internecie rozpętała się burza wokół wiosennego koncertu Rogera Watersa w Krakowie. Za kilka dni przekonamy się, czy mimo proputinowskich poglądów muzyk legendarnej grupy może liczyć na wiernych fanów.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca