Rodzinny weekend dla fanów rowerów oraz dobrej zabawy

Przed nami dwa dni dobrej zabawy oraz niezliczonych atrakcji – zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych fanów aktywności na świeżym powietrzu. Małopolska MTB Tour 2023 odbędzie się w Trzebini w dniach 20-21 maja.

Rowerowy weekend dla każdego

Nie trzeba być fanem rowerów, aby pojawić się na Małopolska MTB Tour 2023, jednak to właśnie miłośnicy spędzania czasu na dwóch kółkach mogą liczyć na największą liczbę atrakcji.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton w Trzebini, miejscu nazywanym sercem Trzebini. Popularny akwen powstał na terenie dawnego kamieniołomu, to świetne miejsce do spacerów i złapania oddechu. Idealnie sprawdza się również jako baza do wszelkiego rodzaju aktywności.

Małopolska MTB Tour 2023 to kolejna z inicjatyw pokazujących rowerowy potencjał małopolski, regionu który od lat stawia na tę formę aktywności.

Zapraszają Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

Wyścigi dla najmłodszych

Dużo dobrej zabawy i niezapomniane emocje czekają na najmłodszych uczestników Małopolska MTB Tour 2023.

Pierwszego dnia wydarzenia zaplanowano wyścigi rowerowe dla dzieci. Najmłodsi będą podzieleni na kategorie wiekowe, a trasy i dystanse zostaną dopasowane do ich umiejętności i możliwości. Nie ma dolnej granicy wieku, można wystartować na rowerku biegowym, na rowerze z kółkami do nauki jazdy, czy też na całkiem poważnym sprzęcie – to już oczywiście propozycja dla nieco starszych. Liczy się zabawa i rywalizacja fair-play.

Do tego mnóstwo atrakcji w miasteczku wydarzenia. Konkursy z nagrodami, zabawy z animatorami i wiele więcej.

Koncert zespołu ENEJ

Nie tylko sport i rowery, ale również doskonała muzyka, czekają na uczestników Małopolska MTB Tour 2023. Na finał pierwszego dnia, sceną zawładną twórcy takich przebojów jak „Skrzydlate ręce”, „Lili”, czy „Tak smakuje życie”. Zespół ENEJ bo o nim mowa wystąpi nad „Balatonem” w sobotę o godzinie 17.30. Wstęp bezpłatny!

Lubisz rowerowe wyzwania? Dołącz do maratonu MTB

Drugiego dnia Małopolska MTB Tour odbędzie się maraton MTB na trzech dystansach. Idealna propozycjach dla tych, którzy kochają jazdę w terenie oraz dla chcących spróbować nowej przygody.

Przygotowano trzy dystanse:

– GIGA (coś dla dobrze wytrenowanych fanów rowerów)

– MEGA (propozycja dla ambitnych amatorów)

– FAMILY (rodzinna zabawa dla każdego)

Na uczestników maratonu MTB poza oznakowanymi i zabezpieczonymi trasami, będą czekały koszulki, pamiątkowe medale oraz wiele innych niespodzianek!

Dołącz do wydarzenia

Miasteczko wydarzenia odwiedzić może każdy, jednak aby wziąć udział w rowerowej rywalizacji konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Ta będzie możliwa od 2 maja na stronie malopolskamtb.pl, gdzie uczestnicy będą mogli również znaleźć wszystkie szczegóły związane z tą imprezą. Zapisy będą aktywne do 21 maja lub do wyczerpania miejsc.

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie